NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE I KOMUNIKATY


Pozostałe informacje z życia Szkoły kliknij w przyciskW związku z obchodami setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło rok 2018

„Rokiem dla Niepodległej”. Upamiętniając te wydarzenia nauczyciele oraz uczniowie Technikum Nr 15 im. Tomasza Klenczara w Katowicach organizują dla mieszkańców dzielnicy Katowice – Kostuchna w dniu 20 października 2018r. w godzinach: od 10.00 do 13.30 grę miejską pod

hasłem:

„Wielopokoleniowy Bieg ku Niepodległej”,

który chcą poświęcić Śląsku i jego drodze do Niepodległości.


wsparcia organizacyjnego udzieliły:

- Miejski Dom Kultury „Południe

- Miejska Biblioteka Publiczna nr 27

- Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej

- Szkoła Podstawowa nr 38

- Ochotnicza Straż Pożarna w Katowicach-Kostuchnie

Wśród uczestników Biegu rozlosowane będą cenne nagrody: robot kuchenny firmy ZELMER, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz domowy!


Informacja Urzędu Miasta Katowice

Szanowni Państwo,

 Uprzejmie informuję, że Urząd Miasta Katowice rozpoczął nabór wolontariuszy w związku z organizacją konferencji klimatycznej COP24 w grudniu b.r. 

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie działań Urzędu Miasta Katowice i publikację niniejszych informacji na Państwa stronie internetowej lub/i w Państwa mediach społecznościowych.

Potrzebujemy 750 wolontariuszy – osoby powyżej 18 roku życia ze znajomością j. angielskiego, chętnych do włączenia się w to ważne wydarzenie dot. światowej polityki klimatycznej.

 Szczegółowe informacje o naborze są dostępne pod linkiem: http://www.katowice.eu/miasto/aktualnosci?ItemID=3129&ListID={D5DEA5D0-1093-414A-AB2A-4A83B293CB9E} , tam też jest dostępny formularz zgłoszeniowy w wersji polskiej (jest też dostępna wersja angielska).

 Pozdrawiam

Agnieszka Lis

Pełnomocnik Prezydenta ds. Organizacji Pozarządowych

Wydział Polityki Społecznej

tel. (32) 25-93-746

NOWY KIERUNEK NAUCZANIA

OD 1 WRZEŚNIA 2018

Od 1 września 2018r. w naszej Szkole zostanie uruchomiony nowy kierunek nauczania: technik chłodnictwa i klimatyzacji

Dzięki współpracy z naszymi nowymi partnerami:

clima-budpnglogo-smpng


wento_logo_trans_011png

gwarantujemy solidne przygotowanie zawodowe oraz możliwość podjęcia pracy w wyuczonym zawodzie. Szczegóły w zakładce "Oferta edukacyjna" - CHARAKTERYSTYKA ZAWODÓW.